#DeğişimBaşlıyor

Dardanelspor Günleri…

  • 25/11/2018

Savulun Dardanelspor Geliyor!

Teknik Direktör Tekinoktay oyuncularına gelen transfer tekliflere gururlandığını söylerken Okan KOÇ, Gökhan ZAN ve Ufuk ATEŞ başta olmak üzere oyuncularına taliplerinde her geçen gün arttıgını söyledi.Ayrıca Tolga Seyhan, Adem,Ünsal Aka gibi 3 oyuncusunun da transfer olmasına karşın Manavgat kampında bir çok süper lig ekibini yendiklerini belirterek ligin ikinci yarısında çıkısa geçeceklerini vurguladı.

Savulun Dardanelspor Geliyor!

“Okan Koç Milli Takıma Çağrılmalı”

Çanakkale Dardanelspor Teknik Direktörü Hürser Tekinoktay eski öğrencisi Gençlerbirliği futbolcusu Okan Koç’un milli takıma alınması çağrısında bulundu.

Tekinoktay “Şayet Dünya Futboluna yıldız vermek istiyorsak bundan iyi fırsat olmaz” diyerek 19 yaşındaki Okan Koç’un Dünya Kupasında 30 dakika bile forma giymesi onu aynı Pele, Maradona gibi Dünya Yıldızları arasına sokabileceğini belirterek” Bu şansı kaçırmamak lazım Dünya Kupasında 19 yaşında başka yıldız adayı olmayacak” dedi.

Okan Milli Takıma Çağrılmalı

Dardanelspor ışıl ışıl

Haftalar ilerledikçe kırmızı-beyazlı takım sevenlerine güven , rakiplerine korku vermeye devam ediyor. Ulusal Basın Çanakkale Dardanelspor’u bir kez daha haftanın takımı seçerken başarılı hoca Hürser Tekinoktay’ı haftanın antrenörü, golcü Ufuk Ateş’i haftanın futbolcusu ünvanına bir kez daha layık gördü.

Dardanelspor ışıl ışıl

Teknik Direktör Hürser Tekinoktay
Türk Futboluna yeni bir golcü çıkardı.

Okan Koç 4′ de 4 yaptı.

Forvette forma giydiği Sivas, Hatay, Erzurum, İst. Büyükşehir maçlarında ağları havalandırma başarısı gösterirken yeni kimliği ile şimdi çok daha verimli.

Okan Koç 4'de 4 yaptı.

Yetenek Avcısı Tekinoktay

Beşiktaş alt yapısında görev yaptığı yıllarda Nihat Kahveci’nin futbol yeteneğini keşfeden Tekinoktay genç futbolcunun bu günlere gelmesinde önemli rol oynadı.

Yetenek Avcısı Tekinoktay

Teknik Direktör Hürser Tekinoktay Çanakkale ve Türk Futboluna yeni bir golcü armağan etti. FRİKİKÇİ OKAN

Sezon Başında yaşanan gol sorununa Okan ile çözüm getiren Hürser Tekinoktay bir yandan arzu edilen gol yüzdesine ulaşırken, diğer taraftan da Allah vergisi yeteneklerini gün ışığına çıkarabilmesi için Okan’a golcülük kimliği kazandırdı. Forvette görev yaptığı yeni yerinden oldukça memnun olan genç futbolcu, hocasının antremanlarda ısrarla yaptıdığı serbest vuruş çalışmalarında da başarılı olarak “FRİKİK” ustası oldu.

Lig ve kupada forma giydiği 6 maçta 4’ü frikikten olmak üzere toplam 7 gole imza attı.

Frikikçi Okan


PAYLAŞ: "Değişimi Destekle"