#DeğişimBaşlıyor

270 Beşiktaşlı

  • 11/04/2019

Beşiktaş’ta 12 Mayıs’ta yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul öncesinde başkan adaylığı için başvurusunu yapan Hürser Tekinoktay’ın 270 ıslak imzalı dilekçesi Divan Kurulu tarafından kabul edilmedi.

Hürser Tekinoktay yaptığı açıklamada usule uygun olan 270 dilekçesinin Divan Kurulu tarafından teslim alınmadığını, 270 kongre üyesinin iradesinin yok sayılması, 30 yıllık BJK Kongre ve Divan Kurulu Üyesi olarak şahsını da hayal kırıklığına uğrattığını söyledi ve ekledi;

Hukuki süreci başlattık, üyelerimizin hakkını sonuna kadar koruyacağız.

11/04/2019 – İlk Başvuru

Sevgili Beşiktaşlılar, Dün Divan Kurulu Genel Sekreterinin başvuruda sunulacak evraklarımızı şifahi olarak onaylayıp bugün aynı evraklarla beni resmi başvuruda bulunmam için kulübe davet etmesi üzerine, Divan Kurulu Başkanlığına resmi adaylık başvurumuzu yapmış bulunmaktayız.

12/04/2019 – BJK Divan Kuruluna Noter Tebligatı

Divan Kuruluna adaylık başvurumuzun kabulüne karar vermesini; Aksi takdirde tebligatımızın alınmasını müteakip 1 günlük süre sonunda, Hukuki süreci başlatacağımızı tebliğ ettiğimiz bildirildi.

13/04/2019 – BJK Divan Kuruluna İhtarnamenin Detayları

Divan Kurulu Makamına çekmiş olduğumuz ihtarname usulen hukuki süreci başlatmak içindir.

16/04/2019 – Kaymakamlığa Dilekçe

Kıymetli Beşiktaşlılar, 12 Nisan günü başlattığımız hukuki sürecin 2.gününde noter ihtarnamemizin teslim alındığını öğrenmiş bulunmaktayız. Hukuki işlemlerin 3. günü olan bugün ise; ekteki dilekçe ile bahsi olan konu Kaymakamlığa bildirilmiştir. Gelişmeleri sizlere aktaracağız.

17/04/2019 – Fikret Orman ve Yönetim Kuruluna Tebligat

Kıymetli Beşiktaşlılar, 12 Nisan günü başlattığımız hukuki sürecin 4.günü olan bugün; Ekteki dilekçe ile bahsi olan konu Sn. Başkan Fikret Orman ve Yönetim kuruluna noter tebligatıyla tebliğ edilmiştir. Süreç devam etmektedir. Tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

18/04/2019 – Islak İmzalı Tutanaklar

Kıymetli Beşiktaşlılar, 5-6 aydır değerli kongre üyelerimizin, Adaylığım için şahsıma teveccüh göstererek gönderdikleri tüzüğe uygun olarak hazırlanmış ve maalesef red edilmiş olan ıslak imzalı dilekçeleri, evrak ve gönderi tutanaklarını sizlerle paylaşıyorum.

19/04/2019 – Sn. Başkan, Yönetim ve Denetleme Kuruluna Noter Tebligatı

Kıymetli Beşiktaşlılar, 12 Nisan günü başlattığımız hukuki sürecin 5. ve 6. gününde; Ekteki dilekçe ile bahsi olan konular: Sn. Başkan, Yönetim ve Denetleme kuruluna noter tebligatıyla tebliğ edilmiştir.

Süreç devam etmektedir. Tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

02/05/2019 – Mahkeme Kazanıldı. Noter Dayatmasına Son!

02/05/2019 – BJK Divan Kurulu Hürser Tekinoktay’ın Adaylığını Kabülü

Emeği geçen tüm arkadaşlarıma, imzasını emanet eden 270 üyemize, seçime katılmamızı garanti altına almak isteyen ve divanın yapmış olduğu hukuksuz dayatmaya rağmen Divan’a ve notere giden 296 üyemize ve desteklerini esirgemeyen Büyük Beşiktaş Camiasına çok teşekkür ederim.


Hürser Tekinoktay’dan!

Türkiye’nin dört bir yanına giderek, yüzlerce sahte imzalı dilekçeyi kargoladığını düşündükleri kişinin; Bir zamanlar kendi hocaları olduğunu unutanları, sanırım tarih de hiç bir zaman unutmayacaktır.

Emeği geçen tüm arkadaşlarıma, imzasını emanet eden tüm üyelerimize ve desteklerini esirgemeyen Büyük Beşiktaş Camiasına çok teşekkür ederim.
Hürser Tekinoktay


PAYLAŞ: "Değişimi Destekle"